LAUREACI KONKURSÓW ARTYSTYCZNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ GMINNĄ INSTYTUCJĘ KULTURY I BIBLIOTEKĘ W ŁĘCZYCACH Z SIEDZIBĄ W STRZEBIELINIE – WIELKANOC 2018
— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — 

 

PISANKA WIELKANOCNA

Antoni Dejk
Julia Seta
Agata Milewczyk
Malwina Pobłocka
Martyna Leman
Cezary Seta
Anna Wieczorek
Alicja Leman
Alan Tokarz
Antoni Wieczorek
Błażej Makurat
Wiktoria Leman
Klara Marcinkowska
Kinga Myszka
Michał Bil

Róża Lesner
Kacper Bojka
Milena Chełminacka
Ania Wołoszynek
Marzena Woźniak
Miłosz Hewelt
Zofia Kaczykowska
Wiktoria Latosińska
Amelia Kwiatkowska
Lena Chojnacka

Hubert Pobrucki
Natalia Hinca
Weronika Kozyra
Weronika Klawikowska
Michał  Bil
Maja Hinca
Maja Kulwikowska

Maja Ręgocka
Patrycja Wołoszynek
Agata Dampc
Amelia Bojke

Kornelia Wieżel
Martyna Skoczeke
Oliwier Kreft
Nina Lademann 
Wanessa Fogt
Paweł Stenka
Aleksandra Lawrenc
Michał Herbasz
Michał Labudda
Dorota Orzechowska
Natalia Pawlak
Alan Tokarz

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — 

PISANKA WIELKANOCNA – GRUPY

Klasa III SP Brzeźno Lęborskie
Klasa 0 SP Brzeźno Lęborskie
Świetlica Kaczkowo
Świetlica Świetlino
Świetlica Nawcz
Świetlica Brzeźno Lęborskie
Świetlica Rozłazino
KGW Kisewo

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — 

PISANKA WIELKANOCNA – DOROŚLI

Stefania Nowak
Marta Bigus Majewska
Justyna Klinkosz
Gabriela Wieczorek
Teresa Białaszewska
Jan Kwiatkowski

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — 

 

PTAKI CUDAKI 2018

Wiktoria Stępniak
Rozalia Wrześniewska
Paweł Kryza
Zuzia Bogusz
Marcelina Stępniak
Piotr Kryza
Bartosz Młyńczyk 

Igor Nielek
Wiktoria Labudda
Nikola Szyplak
Juliusz Kwiatkowski
Agata Dubielska
Maja Marcjanek
Nikola Klawikowska
Mikołaj Marcjanek
Magdalena Patelczyk
Alicja Leman
Szymon Kulig
Roksana Borek
Milena Chełminacka
Ania Wołoszynek
Lena Chojnacka
Wiktoria Rybacka
Oliwier Mazur
Wiktoria Kopeć
Natalia Maciaszek
Filip Marcinkowski
Marysia Marcinkowska
Jan Marcinkowski
Wiktoria Pikron 

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —

PTAKI CUDAKI 2018 – PRACE PRZESTRZENNE 

Anna Wieczorek
Filip Pobłocki
Oliwia Muża
Ania Wołoszynek
Kacper Majewski
Antoni Wieczorek
Marta Soldatke
Aleksandra Kunkel
Szymon Wiśniewski
Cezary Mikuła
Tymon Mikuła
Jakub Majewski
Wiktoria Arendt

ŚWIETLICA BRZEŹNO

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —

PALMY WIELKANOCNE

Dominik Angel
Ania Malinowska
Marlena Milewczyk
Agata Milewczyk

PALMY WIELKANOCNE – GRUPY

Świetlica Bożepole
KL. III SP Brzeźno Lęborskie
Świetlica Nawcz
Świetlica Brzeźno Lęborskie

PALMY WIELKANOCNE – KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH

KGW Kaczkowo
KGW Rozłazino
KGW Brzeźno Lęborskie
KGW Kisewo

 

Wszystkim laureatom jak i uczestnikom składamy wielkie gratulacje, oraz podziękowania za tak liczny udział. 
#AkcjaKultura