Lokalna Grupa Działania „Kaszubska Droga” zaprasza do udziału w II Edycji Konkursu o Certyfikat Marki Lokalnej „Kaszubskie Szmaragdy”

POSZUKUJEMY: charakterystycznych dla regionu lokalnych produktów wytwarzanych w sposób nie masowy, przyjazny dla środowiska, z surowców lokalnie dostępnych.

KATEGORIE:
LOKALNE SMAKI KASZUB,
SZTUKA NA KASZUBACH (wykorzystująca elementy związane z regionem),
Lokalne potrawy regionu,
Lokalne napoje regionu.
LOKALNY PRODUKT TURYSTYCZNY,
INICJATYWA LOKALNA.

PRZEBIEG KONKURSU:

Od dnia 17 marca 2014 do 18 kwietnia 2014 roku dostarczenie przez zainteresowanych wypełnionej karty zgłoszenia + zaprezentowanie go w przypadku produktu niespożywczego w dowolnej formie umożliwiającej Kapitule Konkursu zapoznanie się z nim oraz ocenę jego charakterystycznych cech. Prezentacja produktów spożywczych dostarczona w dniu obrad Kapituły Konkursu (zgłaszający swe produkty spożywcze poprzez kartę zgłoszeniową złożoną w terminie do 18 kwietnia 2014 roku zostaną poinformowani o w/w terminie obrad Kapituły Konkursu).

Wyłonienie nominowanych do przyznania certyfikatu w II edycji konkursu Produkt Markowy „Kaszubskie Szmaragdy”

Wręczenie w dniu 17 maja 2014 roku Certyfikatów Produktu Markowego „Kaszubskie Szmaragdy” i wyróżnień zwycięzcom na uroczystej Gali podczas II Finału Konkursu o Certyfikat Marki Lokalnej „Kaszubskie Szmaragdy”.

NAGRODY:
W każdej z kategorii przyznany zostanie 1 Certyfikat: Produkt Markowy „Kaszubskie Szmaragdy” wraz ze statuetką i nagrodą oraz po jednym wyróżnieniu i nagrodzie dla każdej z kategorii.

Wszelkich informacji o konkursie udziela biuro Lokalnej Grupy Działania „Kaszubska Droga:. tel. 58 676-11-11, tel. kom. 668-522-476, 668-521-941, e-mail:biuro@kaszubskadroga.pl.

Pliki do pobrania:

pdfInformacja_o_II_finale__Konkursu_o_Certyfikat_Marki_Lokalnej.pdf

pdfkarta_zgłoszenia_produktu_do_marki_lokalnej.pdf

pdfRegulamin_Konkursu_o_Certyfikat_Marki_Lokalnej_II.pdf

pdfregulamin_poslugiwania_sie_znakiem_KSz.pdf

Skip to content