🎭🌟 ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ Z GMINY ŁĘCZYCE NA SPEKTAKL

TEATRU GDYNIA GŁÓWNA – „JOMO”! 🌟🎭

 

📅 Data: 15 kwietnia 2024r. 🕑 Godzina: 14:00 📍 Miejsce: Teatr Gdynia Główna

 

 

Czy marzysz o niezapomnianej przygodzie teatralnej? Chcesz poczuć emocje, które budzi przedstawienie na żywo? To idealna okazja dla Ciebie!

„JOMO” to historia szesnastoletniego Patryka, który znalazł schronienie w wirtualnym świecie przed swoim wewnętrznym krytykiem. Patryk w sieci realizuje swoje emocjonalne potrzeby i znajduje tymczasowe ukojenie przed krytycznym głosem, który odzywa się najczęściej w chwili zwątpienia, stresu, porażki lub wyzwania. Krytyk mówi Patrykowi, że jest niewystarczający, nieadekwatny, gorszy, „nie taki”, do niczego się nie nadaje. Jednak ucieczka do wirtualnej rzeczywistości ma swoje konsekwencje. Im bardziej Patryk wchodzi w sieć, tym trudniej jest mu wrócić do realnego świata, prawdziwych relacji i emocji.

W trakcie spektaklu wspólnie zastanowimy się, jak funkcjonujemy w odniesieniu do nowych technologii, w jakiej jesteśmy kondycji, kiedy sięgamy po Internet i co najważniejsze – opracujemy strategie pomagające tolerować bolesne emocje i radzenie sobie w trudnych momentach naszego życia w najlepszy możliwy sposób. Spróbujemy odkryć znaczenie zwrotu JOMO (joy of missing out) a nawet zaryzykujemy przełączenie się na offline, by znaleźć radość i spełnienie w przegapianiu okazji.

„JOMO” to nie tylko spektakl, to interaktywna lekcja życia tu i teraz.

 

📞 Aby wziąć udział, zadzwoń pod numer: 533-531-366 w godzinach pracy GIKiB. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na kulturalną podróż i niezapomniane wrażenia teatralne! Do zobaczenia na spektaklu! 🎭✨

ZGODA NA WYJAZD NA SPEKTAKL

Skip to content