WIELKAnocna
IMPROWIZACJA


KATEGORIA: STROIKI WIELKANOCNE

 

[LAUREACI]

Stroiki Wielkanocne

 

 

Iwona Herta

Dariusz Wojciechowski

Praca Grupowa ZSP Łęczyce Filia Brzeźno Lęborskie kl. I

Zuzanna i Justyna Klinkosz

Mikołaj Tandek

Marcelina Kwiatkowska

Michał Wos

Róża Lesner

Amelia Wrońska

Patryk Damaszk

 

[WYRÓŻNIENIA]

Stroiki Wielkanocne

 

 

Nikodem Geliński

Martyna Funk

Martyna Leman

Adriana Hofman

Punkt Przedszkolny „Słoneczko” Brzeźno Lęborskie, 3-4 latki

Elias Kunkel

Wiktoria Leman

Marysia Stachera

Aldona Witt

Amelia Mazur

Łukasz Detlaf

Magda Hilla

Weronika Kozyra

Igor Gawart

Sara Walczyk

Jakub Lange

 

WIELKAnocna
IMPROWIZACJA


KATEGORIA: PISANKA WIELKANOCNA

 

 

[LAUREACI]

Pisanka Wielkanocna

 

 

Teresa, Bogumił Białaszewscy

Zuzanna Klawikowska

Anna Bulman

Aleksandra Białobrzeska

Magdalena Hilla

Julia Hofman

Sylwia Konarska

Błażej Kwiatkowski

Anna Łoś

Stefania Nowak

 

[WYRÓŻNIENIA]

Pisanka Wielkanocna

 

Praca grupowa kl.I Brzeźno Lęborskie

Anna Konarska

Paweł Andryskowski

Jan Cholka

Oliwier Brylowski

Alicja Leman

Radosław Nowicki

Szymon Kąkol

Agata Mielewczyk

Maria Funk

Oliwia Letosińska

Alicja Leman

Iga Pajączkowska

Fabian Grubba

Antoni Dejk

Wiktoria Rycerz

Michał Rubel

Julia Grunau

Artur Kutzmer

Michał Wos

Natalia Białobrzeska

Wanessa Groth

Maja Kutzmer

Iga Panek

Wiktor Kostuch

Sara Walczyk

Klaudia Kutzmer

 

 

 

WIELKAnocna
IMPROWIZACJA


KATEGORIA: ZAJĄCE I KURCZAKI WIELKANOCNE

 

 

[LAUREACI]

Zające i Kurczaki Wielkanocne

 

Jan Kwiatkowski

Aniela Naplocha

ZSP Łęczyce Filia Brzeźno Lęborskie, klasa III

Brzeźno Lęborskie, klasa 0a, 5-6 latki

Małgorzata Cholka

Marcel Kamiński

Natalia Orzechowska

Maciej Wojciechowski

Oliwia Muża

Martyna Krzymowska

Zofia Ołdakowska

 

[WYRÓŻNIENIA]

Zające i Kurczaki Wielkanocne

 

Weronika Klawikowska

Maciej Klein

Natalia Siemińska

Małgorzata Cholka

Kinga Jęczewska

Aleksandra Klotzka

Oliwia Trendel

Livia Kamińska

Wiktor Drozdowski

Szymon Drozdowski

Milena Chełminiacka

Filip Mierzejewski

Martyna Kowalewska

Patryk Kwiatkowski

Wiktoria Formella

Maria Dampz

Elias Kunkel

Basia Łoś

Zuzanna Klinkosz

Magda Stachera

Anastasia Kozolok

Liliana Gelińska

Marika Kamińska

Zuzanna Mielewczyk

 

WSZYSTKIM UCZESNTIKOM SERDECZNIE
DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ

I GRATULUJEMY FANTASTYCZNYCH PRAC ! 

 

Dla wymienionych uczestników przygotowano nagrody,
które odbierać można z Bibliotek Gminy Łęczyce w godzinach ich otwarcia. 

 

 

A Decrease font size. A Reset font size. A Increase font size.

Skip to content