Poniżej przedstawiamy listę laureatów konkursu SERCE z BYLE CZEGO 2020.
Nagrody za konkurs wkrótce zostaną dostarczone za sprawą
szkół, świetlic, jednostek pomocniczych lub do rąk własnych 🙂 

 

KATEGORIA : Dzieci Przedszkolne

  1. Maksymilian Doering kl. 0 Przedszkole SMYKI, Bożepole Małe
  2. Olga Puzdrowska Przedszkole w Strzebielinie Osiedlu, lat 4
  3. Marcel Kamiński kl.0, ZSP w Strzebielinie Osiedlu
  4. Kaja Peter Przedszkole w Strzebielinie Osiedlu, lat 4
  5. Zuzanna Mielewczyk Punkt Przedszkolny w Brzeźnie Lęborskim
  6. Basia Łoś Przedszkole w Strzebielinie Osiedlu, lat 5
  7. Igor Szymikowski, Przedszkole Brzeźno Lęborskie
  8. Natalia Gojtowska kl.0 Przedszkole Akademia SMYK, Bożepole Małe
  9. Maria Cholka, lat 4 Przedszkole w Strzebielinie Osiedlu
  10. Małgorzata Cholka, lat 5 Przedszkole w Strzebielinie Osiedlu
  11. Oliwia Szalk Przedszkole w Strzebielinie Osiedlu
  12. Amelia Kobiela Przedszkole w Strzebielinie Osiedlu, lat 4

 

KATEGORIA : Dzieci 7 – 10 lat

  1. Weronika Kozyra kl. I a Biblioteka Rozłazino
  2. Paweł Stenka kl. II ZSP Strzebielino
  3. Zuzanna Szotrowska kl.Ib ZSP Strzebielino
  4. Szymon Labuda kl. IIIa ZSP Łęczyce Filia Brzeźno Lęborskie
  5. Ania Łoś kl. IIa ZSP w Strzebielinie Osiedlu
  6. Jan Cholka kl. I a ZSP w Strzebielinie Osiedlu
  7. Wiktor Bigus kl. I b ZSP w Strzebielinie Osiedlu
  8. Antonia Bulman kl. II c ZSP w Strzebielinie Osiedlu
  9. Maja Tempska kl. II c ZSP w Strzebielinie Osiedlu
  10. Franciszek Czajka kl. II a Biblioteka Rozłazino
  11. Sara Walczyk kl. II a Biblioteka Rozłazino
  12. Fabian Grubba kl. I a Biblioteka Rozłazino
  13. Fabian Czajka kl. II a Biblioteka Rozłazino
  14. Michał Wos kl. I a Biblioteka Rozłazino
  15. Amelia Wrońska kl. II a Biblioteka Rozłazino
  16. Agata Wijatkowska kl. III Filia Brzeźno Lęborskie
  17. Antoni Dejk kl. II a Brzeźno Lęborskie
  18. Maja Pajączkowska kl. II a Brzeźno Lęborskie
  19. Agata Milewczyk kl. II a Brzeźno Lęborskie
  20. Marlena Milewczyk kl. I b Łęczyce
  21. Mateusz Drawc kl. I b Bożepole Wielkie
  22. Anna Hebel kl. I b ZSP w Strzebielinie Osiedlu

 

KATEGORIA : Dzieci 11 – 15 lat

  1. Amelia Tłuścik kl. V b Biblioteka Rozłazino
  2. Zuzanna Płotka kl. VI b Biblioteka Rozłazino
  3. Aleksander Hałas kl. V b Biblioteka Rozłazino
  4. Filip Kupski kl. V b Biblioteka Rozłazino
  5. Nikola Kotłowska kl. V b Biblioteka Rozłazino
  6. Adrianna Wrońska kl. VI a Biblioteka Rozłazino
  7. Sandra Klawikowska kl. V b Biblioteka Rozłazino
  8. Filip Grubba kl. VI a Biblioteka Rozłazino
  9. Aleksandra Klawikowska kl. VI b Biblioteka Rozłazino
  10. Oliwia Muża kl. VI a ZSP w Strzebielinie Osiedlu
  11. Paulina Bil kl. V b Biblioteka Rozłazino

 

Kategoria : Dorośli

  1. Aldona Witt, Jeżewo
  2. Beata Wos, Biblioteka Rozłazino
  3. Stefania Nowak Jeżewo
  4. Mirosław Nowak Jeżewo

 

Kategoria : Świetlice

  1. Świetlica Rozłazino
  2. Świetlica Brzeźno Lęborskie
  3. Świetlica Bożepole Wielkie
  4. Świetlica Świetlino

 

Kategoria : Sołectwa

  1. Sołectwo Dzięcielec

 

Kategoria : Grupy

  1. Klasa II a z ZSP w Łęczycach Filia Brzeźno Lęborskie op. Mariola Kwiecień
  2. Grupa 5-6 latki z Oddziału Przedszkolnego w ZSP Łęczyce Filia Brzeźno
  3. III z ZKiW w Rozłazinie op. Mariola Naczk
  4. Grupa nr.2 w wieku 4-5 lat z ZSP w Strzebielinie Osiedlu op. Ewa Wojciechowska
  5. Klasa III z ZSP Łęczyce Filia Brzeźno Lęborskie op. Dorota Pranga
  6. Punkt Przedszkolny ZSP Łęczyce Filia Brzeźno Lęborskie
  7. Klasa I a z ZKiW w Rozłazinie op. Alicja Spierewka
  8. Świetlica Profilaktyczno-Socjoterapeutyczna w Łęczycach, op. Małgorzata Czarnecka

 

 

Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 120 prac, za co serdecznie dziękujemy.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ilości oraz jakości prac.
Zdjęcia wyróżnionych prac obejrzeć można w naszej galerii i profilu facebook.