ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS 2019 
– lista laureatów 

 

PRACE PŁASKIE

KLASY 0 – III – LAUREACI

  1. Małgorzata Zieman 5 lat Bożepole * oddała 2 prace
    + wyr. PRACE PRZESTRZENNE  
  2. Amelia Keller kl.0 Bożepole Wielkie
  3. Agnieszka Ropela kl.0 Bożepole Wielkie
  4. Gracjan Kreft kl. Ib Bożepole Wielkie
  5. Marcelina Kwiatkowska 5 lat Bożepole Wielkie
  6. Kinga Myszka kl. IIb Bożepole Wielkie
  7. Tosia Grubba kl.0 Bożepole Wielkie
  8. Gloria Matkowska kl. Ib Bożepole Wielkie
  9. Anastazja Kozolok 5 lat Bożepole Wielkie
  10. Julia Baranowska kl. II Bożepole Wielkie

KLASY IV – VIII – LAUREACI

  1. Dawid Grzenkowicz kl. Va Biblioteka Rozłazino
  2. Tymon Mikuła kl. IVb ZSP Strzebielino
  3. Dominika Huk kl. IV a ZSP Strzebielino
  4. Julia Littwin kl. VII b ZSP Strzebielino
  5. Sandra Nadolska kl. Va Bożepole
  6. Lena Chojnacka kl. IV a Bożepole
  7. Kacper Majewski kl.VIIIb Bożepole
  8. Maciej Ropela kl. Via Bożepole
  9. Wiktor Dampc kl. VI a Bożepole
  10. Hanna Wojciechowska kl. Va Biblioteka Rozłazino
  11. Konrad Wroński kl. V a Biblioteka Rozłazino
  12. Dawid Wroński kl. V a Biblioteka Rozłazino

 

PRACE PRZESTRZENNE

KLASY 0 – III (INDYWIDUALNE)

  1. I MIEJSCE – Patryk Maćkowiak kl. Ia Łęczyce
  2. II MIEJSCE – Michał Wos kl. I a Biblioteka Rozłazino
  3. II MIEJSCE – Nikola Krzyżanowska kl. I b Łęczyce
  4. II MIEJSCE – Aurelia Herbasz Przedszkole Strzebielino
  5. III MIEJSCE – Magdalena Fikus kl. Ia Łęczyce
  6. III MIEJSCE – Sara Walczyk kl. IIa Biblioteka Rozłazino
  7. Agata Wijatkowska kl. III Brzeźno
  8. Mateusz Drawc kl. Ib Bożepole
  9. Judyta Puszka kl. IIb Łęczyce
  10. Alicja Kędziora kl. IIIa Łęczyce
  11. Marlena Milewczyk kl.Ib Łęczyce
  12. Aneta Milewcztk kl.II Łęczyce filia Brzeźno

 

KLASY IV – VIII (INDYWIDUALNE)

  1. Paulina Kupska kl. Via Biblioteka Rozłazino

 

ŚWIETLICE WIEJSKIE

  1. I MIEJSCE – Kaczkowo
  2. II MIEJSCE – Dzięcielec
  3. III miejsce – Świetlino

 

GRUPOWE (DZIECI)

 

  1. Przedszkole i klub dziecięcy SMYK
    – grupa 4 i 5 latki / 21 dzieci op. Joanna Czerska
  2. Przedszkole i klub dziecięcy SMYK
    – grupa 6 latki / 11 dzieci Agnieszka Gojtkowska

 

DOROŚLI

  1. I MIEJSCE – Jan Kwiatkowski, Strzebielino

 

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania i gratulacje za udział w konkursie.
Nagrody dla dzieci i grup wkrótce dostarczone zostaną do odpowiednich szkół i miejsc. 

Dorosłych laureatów zapraszamy do odbioru nagrody z siedziby GIKiB w Strzebielinie przy ulicy Tuwima 4.

 

BRAWO WY ! 

 


 

 

NAJPIĘKNIEJSZA CHOINKA SOŁECKA 2019 
– lista laureatów

 

I MIEJSCE – Łęczyce

II MIEJSCE – Jeżewo, Pużyce, Dąbrowa Brzezieńska

III MIEJSCE – Kaczkowo, Świchowo, Dzięcielec 

 

WYRÓŻNIENIA: 

 

Świetlino
Wysokie
Brzeźno Lęborskie
Nawcz
Rozłazino
Bożepole Wielkie
Strzebielino Osiedle 

 

Zdjęcia choinek już wkrótce w naszej galerii ! 

BRAWO WY !