Lista nagrodzonych w konkursie na Pisankę Wielkanocną 2019

I. Świetlice
I miejsce- Świetlica w Kaczkowie
I miejsce za kreatywność – Świetlica w Rozłazinie
Wyróżnienie:
1. Świetlica w Nawczu,
2. Świetlica w Kisewie,
3. Świetlica w Dzięcielcu,
4. Świetlica w Brzeźnie Lęborskim,
5. Świetlica w Świetlinie.

II. Prace zbiorowe
Laureaci:
1. KGW Brzeźno Lęborskie,
2. Grupa „Tygryski” (4-latki) z Przedszkola Niepublicznego ”Bajka” w Bożympolu Wielkim
3. Grupa „Tygryski” (4-latki) z Przedszkola Niepublicznego ”Bajka” w Bożympolu Wielkim
4. Grupa „Kubusie” (starszaki) z Przedszkola Niepublicznego ”Bajka” w Bożympolu Wielkim
5. Grupa „Sówki” (maluchy) z Przedszkola Niepublicznego ”Bajka” w Bożympolu Wielkim

III. Dorośli
I miejsce – Teresa i Bogumił Białaszewscy, Bożepole Wielkie
II miejsce – Bogumiła Miciak, Dzięcielec
II miejsce – Marta Bigus- Majewska, Bożepole Wielkie

Wyróżnienie
1. Alicja Godzisz, Łęczyce
2. Teresa Lewna, Chmieleniec
3. Henryka Jóźwiak, Brzeźno Lęborskie
4. Jan Kwiatkowski, Strzebielino
5. Joanna Noga, Brzeźno Lęborskie

IV. Szkoła podstawowa I-III
Laureaci:
1. Hanna Obrzud, kl.III Bożepole Wielkie
2. Lena Kwiatkowska, kl.I a Bożepole Wielkie
3. Maja Kepke, kl.I Bożepole Wielkie
4. Alicja Leman, kl.II b Bożepole Wielkie
5. Wiktoria Leman, kl.II b Bożepole Wielkie
6. Wiktoria Pikron, kl.II a Bożepole Wielkie
7. Milena Chełminiacka, kl. IIa Bożepole Wielkie
8. Milena Długowolska, 5 lat Bożepole Wielkie
9. Filip Knichnicki, 6 lat przedszkole Bożepole Wielkie
10. Martyna Kondratko kl.I a Bożepole Wielkie
11. Gloria Matkowska kl.0 (6lat) Bożepole Wielkie
12. Mateusz Zieman, kl.0 Bożepole Wielkie
13. Wiktoria Rycerz, kl.II b Bożepole Wielkie
14. Wiktoria Formella, kl.II b Bożepole Wielkie
15. Karolina Kabus, kl.II b Bożepole Wielkie
16. Cezary Seta, przedszkole Brzeźno Lęborskie
17. Maja Seta, kl.0 Brzeźno Lęborskie
18. Oliwia Szymikowska, przedszkole Brzeźno Lęborskie
19. Szymon Labuda, kl.II Brzeźno Lęborskie
20. Aleksandra Białobrzeska, kl. I Brzeźno Lęborskie
21. Nina Lademann, kl.I c Strzebielino

V. Szkoła podstawowa IV-VII
Laureaci:
1. Amelia Kwiatkowska, kl.VI a Bożepole Wielkie
2. Maciej Kabus, kl.VI b Bożepole Wielkie
3. Wiktor Białk, kl. Vb Bożepole Wielkie
4. Mateusz Jarzębiński, kl.Va Bożepole Wielkie
5. Wiktoria Ostrowska, Vb Bożepole Wielkie
6. Oliwia Mazur, kl.V Bożepole Wielkie
7. Kacper Majewski, VII b Bożepole Wielkie
8. Jakub Majewski, kl.IV a Bożepole Wielkie
9. Nikodem Geliński, kl.V a Bożepole Wielkie
10. Dorian Sikora, kl.Iv c, Strzebielino,
11. Julia Seta, lat.10 Zespół Szkół w Łęczycach

 

Lista nagrodzonych w konkursie na Palma Wielkanocną 2019

I. Świetlice
I miejsce – świetlica w Bożympolu Wielkim
II miejsce – świetlica w Nawczu

II. Prace zbiorowe:
Laureaci:
Klasa 0 – Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Lęborskim
Klasa II – Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Lęborskim

III. Kategoria klas I – III
I miejsce – Paweł Kozyra kl.I Brzeźno Lęborskie
II miejsce – Aleksandra Białobrzeska, kl. I Brzeźno Lęborskie
Fabian Rubel, kl I Brzeźno Lęborskie
Julia Cebula, kl.I, Bożepole Wielkie
Wyróżnienie:
1. Lena Dawidowska, kl. Ib Rozłazino
2. Ksawery Murakowski, kl. Ib Rozłazino
3. Lena Śmigiecka, kl. Ib Rozłazino
4. Sara Śmigiecka, kl. Ib Rozłazino
5. Łucja Tłuścik, kl. Ib Rozłazino
6. Lena Mielewczyk, kl. Ib Rozłazino
7. Bartosz Karczewski, kl. Ib Rozłazino
8. Agata Wijatkowska, kl. II Brzeźno Lęborskie

IV. Kategoria Klas IV – VI
I miejsce – Anna Malinowska, kl.V c Bożepole Wielkie

Wyróżnienie:
1. Róża Lesner, kl.V a Bożepole Wielkie
2. Jakub Miller, kl.V Bożepole Wielkie
3. Kacper Miotke, kl.Vc Bożepole Wielkie
4. Roksana Lesner, kl.V a Bożepole Wielkie

V. Dorośli
I miejsce – Justyna Klinkosz i Iwona Herta, Bożepole Wielkie
II miejsce – Teresa Lewna, Chmieleniec
III miejsce – Alicja Godzisz, Łęczyce
Dominika Sychowska, Świetlino

 

Dodatkowo w dniu 16.04.2019 odbyło się podsumowanie oraz rozstrzygnięcie konkursu na palmę wielkanocną dla sołectw, reprezentowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców :

I MIEJSCE : KGW Kaczkowo
II MIEJSCE :Stowarzyszenie Kobiet Bożepole Wielkie
III MIEJSCE : KGW Świetlino
IV MIEJSCE (ex aequo) : KGW Brzeźno Lęborskie, KGW Rozłazino, KGW Kisewo, KGW Łęczyce

 

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy uczestnikom.
Już wkrótce fotorelacja z wydarzenia na naszej stronie.