Blisko sto prac udało się zebrać na tegorocznej edycji konkursu Ptaki Cudaki 2019 ! Jesteśmy dumni z tego, że konkurs cieszy się tak dużą popularnością ! Wszystkim uczestnikom składamy wyrazy szacunku za wkład i pracę włożone w prace. Kreatywnych rozwiązań nie brakowało, określając je w dość specyficzny sposób możemy śmiało stwierdzić, iż z pośród złożonych prac znalazły się takie, które można było zjeść ! 🙂 Takie …, które można było przypiąć do torebki, postawić w ogrodzie czy podarować ukochanej ! Kolory, materiały, pomysły –  masa fantastycznych rozwiązań, za które dziękujemy ! Poniżej, przedstawiamy listę nagrodzonych ! :

 

KATEGORIA WG WYKONANIA: Prace płaskie 
KATEGORIA WG WIEKU : 5 latki 

 

Martyna Okrój – SP Bożepole Wielkie

Maja Bulczak – SP Bożepole Wielkie

Patryk Gliszczyński – SP Bożepole Wielkie

 

KATEGORIA WG WYKONANIA: Prace płaskie 
KATEGORIA WG WIEKU : kl. I – kl. III

LAUREACI :

Kacper Rogus

Lena Chojnacka

Laura Maszota

Nikola Jarzębińska

Alicja Leman

Julia Łaga

Julia Cebula

Lena Kwiatkowska

Wiktoria Kobus

Gloria Matkowska

Oliwia Chołody

Wiktoria Formella

Jan Trepczyk

Agata Pruska

Jakub Wittbrodt

Mateusz Zieman

Nikodem Wejher

Kinga Myszka

Maciej Kędzierski

WYRÓŻNIENIA :

Amelia Wrońska – wyr.

 

 

KATEGORIA WG WYKONANIA: Prace płaskie 
KATEGORIA WG WIEKU : kl. IV – kl. VIII

Nikola Miller

Wiktoria Rybacka

Zuzanna Bianga

Oliwier Mazur

 

KATEGORIA WG WYKONANIA: Prace przestrzenne 
KATEGORIA WG WIEKU : kl. I – kl. III

LAUREACI :

Lena Pajączkowska

Agata Milewczyk

Marlena Milewczyk

Jakub Loewnau

Hanna Obrzud

Ksawery Kotłowski

Sara Walczyk

Mateusz Zieman

Aleksandra Klotzka

Julia Baranowska

Igor Walczykowski

Ala Kąkol

WYRÓŻNIENIA : 

Aleksandra Białobrzeska – wyr.

Igor Gawart – wyr.

Igor Proń – wyr.

 

KATEGORIA WG WYKONANIA: Prace przestrzenne 
KATEGORIA WG WIEKU : kl. IV – kl. VIII

LAUREACI

Jakub Majewski

Kacper Majewski

Filip Grubba

Oliwia Mazur

WYRÓŻNIENIE 

Szymon Hałas

Dawid Pobrucki

Jakub Jagodziński

 

 

KATEGORIA WG WYKONANIA: Prace przestrzenne


KATEGORIA : prace grupowe
 

LAUREACI : 

świetlica wiejska w Bożympolu Wielkim

WYRÓŻNIENIA :

świetlica wiejska w Dzięcielcu

 

 

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje ! 

Upominki konkursowe od dnia 25.03.2019 rozprowadzone zostaną po właściwych
placówkach w celu nagrodzenia ww. uczestników 🙂