Zapowiada się emocjonująca piłkarska sobota w naszej Gminie ! 
Na boiskach w Bożympolu Wielkim oraz w Łęczycach odbędą się spotkania kolejno klasy A oraz V ligi seniorów !

 

SOPOCKA AKADEMIA PIŁKARSKA  –   SOKÓŁ BOŻEPOLE WIELKIE   29.09.2018    11:00

Na początek zapraszamy na mecz do Sopotu, gdzie nasza drużyna zmierzy się z solidnie prezentującą się w tym sezonie Sopocką Akademią Piłkarską. Po zeszłotygodniowej porażce z innym ligowym rywalem, głodni punktów zawodnicy z Sokoła na pewno dadzą z siebie wszystko ! 

ZENIT ŁĘCZYCE – KS KAMIENICA KRÓLEWSKA   29.09.2018   16:00

To nie koniec meczowych wrażeń na ten dzień, kilka godzin później na boisku w Łęczycach miejscowy Zenit podejmie na wyższym szczeblu rozgrywek zespół KS Kamienica Królewska.  Może być to świetna okazja do podtrzymania swojej solidnej pozycji w tabeli. Przypominamy że w tym sezonie zespół Zenitu występuje w rozgrywkach V ligi w roli beniaminka. Jak poradzą sobie tym razem ? 

 

 

 

fot. tapeciarnia.pl 

Skip to content