29 sierpnia w świetlicy w Nawczu na zlecenie GIKiB, odbyły się bardzo interesujące warsztaty muzyczne, w których uczestniczyły miejscowe dzieci i pani świetlicowa. Były one bardzo ciekawie prowadzone przez dwóch muzyków w osobach p. Pawła Reckiego i p. Kamila Mądrzyńskiego, reprezentujących firmę ,, MS Muzyczny Starter ”.

Zarówno percepcja wartości muzyki, jak i estetyczne jej przeżycie, w znaczący sposób ma wpływ na osobowość człowieka. Z tego tytułu uczestnicy powyższych warsztatów muzycznych nie tylko je przeżywali, ale też rozwijali w kontakcie z muzyką, własne strony emocjonalne.

Kolejnym elementem tych warsztatów muzycznych było zaspokojenie przez muzykę potrzeby zabawy, beztroskiej rozrywki wraz z miłym spędzeniem czasu. Z tego tytułu bardzo emocjonalnie zarówno grą na perkusji, jak i na innych instrumentach muzycznych oraz śpiewem wokalnym, wyrażali swoją pasje. Z tego tytułu duże podziękowanie składają uczestnicy warsztatów muzycznych w Nawczu GIKiB w Strzebielinie za umożliwienie im realizacji ich pasji, zarówno pod  względem wokalnym, jak i w zakresie gry na instrumentach muzycznych.

M. Kaliński

Skip to content