Pod taką nazwą odbył się czerwcowy festyn rodzinny w Bożympolu Wielkim. Organizatorami tej imprezy była Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka oraz Caritas z Bożegopola Wielkiego.

Wspólną zabawę zaczęliśmy pokazem futbolu amerykańskiego. Na zaproszenie koordynatora ds. sportu odwiedziła Nas drużyna Białe Lwy z Gdańska. Zawodnicy opowiedzieli i pokazali czym jest ten piękny sport oraz przeprowadzili warsztaty z uczestnikami. Każdy przez moment mógł poczuć się zawodnikiem Białych Lwów.

O godzinie 16:00 rozpoczął się I Przegląd Piosenki Polskiej GIK HIT.  Uczestnikami Przeglądu były dzieci i młodzież ze świetlic działających na terenie naszej gminy, uczniowie  z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kaczkowie. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania za chęć wystąpienia i umilenia imprezy swoim śpiewem.

Po Przeglądzie na scenie zaprezentowali się aktorzy z Teatru Gargulec ze spektaklem „Nowe Przygody Smoka Wawelskiego”. Perypetie Smoka baaardzo rozbawiły widownię.

Wieczorem odbył się koncert zespołu Verdis. Mieliśmy przyjemność posłuchać i pobawić się w rytmach disco polo.
Poza sceną na milusińskich czekało mnóstwo atrakcji: kolorowe dmuchańce, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, twister i megaaaa kolorowanka. Dorośli w tym czasie mogli usiąść w kawiarence – napić się kawy i zjeść pysznego ciasta. Dużą popularnością jak co roku cieszyła się loteria fantowa.

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami to sobotnie popołudnie.

Skip to content