Uwierzyć w magię, uwierzyć, że jest się super bohaterem, księżniczką, rycerzem, postacią z bajki, mogą tylko dzieci. Wraz z nałożeniem maski, pomalowaniem twarzy, czy włożeniem kostiumu stają się kimś zupełnie innym, kimś, kim marzą żeby się stać.

Czy zdarza się, że Wasze dzieci po powrocie z przedszkola czy szkoły przebierają się w stroje postaci z bajek, odgrywają scenki, czy urządzają bale dla zabawek? Pragną być w tej bajce, mieć ją na co dzień.

Gminna Instytucja Kultury przy współpracy z sołectwami i życzliwymi mieszkańcami Gminy, zorganizowała bale dla dzieci, aby mogły zrealizować swoje bajkowe marzenia.

Bale odbyły się w Świetlicach w Świetlinie, Kaczkowie, Brzeźnie Lęborskim, Nawczu,  w Bibliotece w Łęczycach, oraz w klubie Gikusia w

Strzebielinie. Były prowadzone przez pracowników GIKiB oraz zaproszone osoby. Przy skocznej muzyce, podczas konkursów dzieci mogły się wyhasać i poczuć moc karnawału.

Poniżej zdjęcia dzieci, które na balach odsłoniły kawałek swojej duszy, swoich marzeń, które miały okazję, aby zaprezentować się w innej odsłonie.

Skip to content