W sobotę 07.11.2015 zostały rozegrane ostatnie zawody „Turnieju Sołectw”.  Do Kisewa zjechali się zawodnicy z 7 sołectw. Podobnie jak w roku ubiegłym najliczniejszą grupę stanowili najmłodsi zawodnicy (58 uczestników), w kategorii 13-16 było 12 graczy, natomiast do kategorii OPEN zgłosiło się 8 zespołów.

Według regulaminu do klasyfikacji generalnej Turnieju Sołectw liczą się najlepsze wyniki uzyskane przez zawodników z danej miejscowości.

W kategorii do lat 12 najlepszym duetem okazała się ekipa z Kaczkowa (Michał Orzechowski i Jakub Kadłubowski – Kaczkowo 30 pkt.), drugie miejsce zajęli Damian Karcz i Małgorzata Janke (Świetlino 25 pkt.), a na najniższym stopniu podium wylądowali Florian Makurat z Mateuszem Kolmetz (Rozłazino 20 pkt.). Pozostałe punktowane miejsca kolejno zajęli: Mateusz Żywicki i Błażej Lewiński (Kisewo 18 pkt), Anna Kunkel i Kornelia Lesner (Bożepole Wielkie 16 pkt), Konrad Pobrucki i Kacper Czerwionka (Nawcz 14 pkt) oraz Weronika Pobrucka i Dawid Pobrucki (Dzięcielec 12 pkt.).

W kategorii 13-16 zwyciężył duet ze Świetlina Patrycja Baranowska i Patryk Wieczorek (30 pkt.), drugie miejsce przypadło drużynie z Rozłazina – Klaudiusz Kolmetz i Daniel Walkusz (25 pkt.). Trzecie miejsce wywalczyli Patryk Maszota i Szymon Kapuściok – Kisewo – 20 pkt. , poza podium sklasyfikowani zostali Grzenkowicz Karolina i Grzenkowicz Kacper – Dzięcielec – 18 pkt.

W kategorii OPEN na pierwszym miejscu znaleźli się Krystian Makurat i Bartosz Rutkowski (30 pkt. -Rozłazino), drugie miejsce przypadło ubiegłorocznym zwycięzcom – braciom – Robertowi i Piotrowi Babańczyk z Kisewa (25 pkt.), zaś III miejsce zajęła para ze Świetlina (Daria Janke i Łukasz Kiełtyka, 20 pkt.). Czwarta lokata przypadła zespołowi z Kaczkowa (18 pkt), piąta była ekipa z Rozłazina. Miejsce VI przypadło drugiemu duetowi ze Świetlina – Radek z Kamilem, a dwie ostatnie lokaty dla „rozbawionych” zespołów z Kaczkowa.

Zespoły z miejsc I-III zostali nagrodzeni pucharami, medalami oraz dyplomami. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal za udział w imprezie.

Dziękuje firmie Eurotrans za bezpieczny transport dzieci do swoich domów, paniom świetlicowym za opiekę i pomoc w czasie zawodów oraz zawodnikom za zaangażowanie 