W sobotę – 18.07.2015 w Świetlinie odbyła się II Edycja Turnieju Sołectw w Siatkówce pod gołym niebem, a ogólnie dodając zawody na hali w Łęczycach było to nasze III spotkanie. Tym razem pogoda była dużo lepsza choć rankiem wydawało się, że będzie deszczowa powtórka z ubiegłego roku. W turnieju oprócz „starego składu”: dwie drużyny ze Świetlina, Rozłazino, Strzebielino Wieś oraz Strzebielino Osiedle.  zadebiutowały trzy nowe teamy: Bożepole Wielkie, Łęczyce oraz Chmieleniec. Razem rywalizowało 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie , cztero-zespołowe grupy. Mieliśmy do dyspozycji dwa boiska co pozwoliło nam na sprawne przeprowadzenie zawodów. Każda drużyna rozegrała cztery spotkania.

Kibice i zawodnicy, którzy przybyli na turniej mogli skosztować kiełbaski z grilla oraz kawą i innymi napojami. Rywalizacja była zacięta, obserwowaliśmy walkę o każdą piłkę. Z relacji pań będących na stanowisku z jedzeniem można wywnioskować, iż  wszystkim smakowało. Zawodnicy  nie zapomnieli o tym, że oprócz rywalizacji najważniejsza była dobra zabawa. W pamięci graczy i kibiców na długo zostanie okrzyk bojowy „OOOOPPAAAA !!!!” zespołu „Rychu Team”, reprezentujący Sołectwo Strzebielino Wieś. Na podium uplasowały się te same zespołu co w zeszłym roku.

Chcemy podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie i spędzenie sobotniego popołudnia w miłej i sportowej atmosferze. Podziękowania należą się również Klubowi KS Strzebielino oraz radzie sołeckiej Świetlino z Łukaszem Łapczukiem na czele za współpracę przy organizacji turnieju. Zapraszamy wszystkich za rok, oby frekwencja dopisała tak jak teraz.

Zdjęcia będzie można obejrzeć na stronie www.gik-leczyce.pl oraz na facebooku/ GIKiB Łęczyce. Zapraszamy

pdfWyniki turnieju

Skip to content