Gmina w_Ruchu„Gmina w Ruchu – Spotkanie Pokoleń” pod takim hasłem mieszkańcy gminy Łęczyce zebrali się w sobotę  20 czerwca 2015 w Strzebielinie, aby skorzystać z oferty zajęć sportowo-rekreacyjnych przygotowanych na ten dzień. Celem tego projektu była przede wszystkim integracja społeczna łącząca pokolenia oraz promowanie różnorodnych form sportu i rekreacji.

Zmagania rozpoczęliśmy w samo południe zajęciami z Fitnessu  oraz Nauki Tańca Integracyjnego  dla dzieci   i młodzieży.  Godzinę później odbyły  zajęcia sportowe oraz Zumba – jak zawsze bardzo radosna ; ) W tym dniu można było również wybrać się na Rodzinny Rajd Rowerowy oraz Spacer Nordic Walking. Aura nie była zbyt sprzyjająca, ale pomimo tego udało nam się wypełnić cały harmonogram i wspólnie spędzić czas. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, button z napisem „ Gmina w Ruchu” oraz  koszulkę. Oczywiście nie zabrakło poczęstunku w celu uzupełnienia straconych kalorii ; ) Można było posilić się batonikami i napojami energetycznymi. Natomiast podsumowując ten aktywny dzień wszyscy uczestnicy spotkali się przy grillu. 

Dziękujemy osobom, które wzięły udział w maratonie sportowym. Mamy ogromną nadzieję, że w kolejnej edycji będzie jeszcze więcej ochotników do aktywnego spędzenia czasu wolnego.

Głównym sponsorem warsztatów był Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM SA.

Fotoglaferia:


Skip to content