13 czerwca w Amfiteatrze w Bożympolu Wielkim odbył się I Łęczycki Festiwal „Melodię Niesie Wiatr”. Impreza koncertowo – konkursowa promująca muzykę rock’n’rollową. W konkursie wzięły udział zespoły, które zaprezentowały różne nurty muzyczne. Publiczność miała przyjemność posłuchać zespołów takich jak  : Kot Kreskowy z Rumi, Ally Died z Tczewa, Cherry Daiquiri z Kołobrzegu, Folya z Kielc, My z Delty ze Szczecina, Trickster z Warszawy oraz Bregma z Gdańska. Do wyłonienia zwycięzcy konkursu została powołana komisja, ale publiczność również mogła oddać głos na zespół, który najbardziej przypadł do gustu : ) W taki oto sposób najwięcej głosów i tym samym nagrodę publiczności zdobył zespół my z Delty.

Natomiast komisja konkursowa przyznała następująca miejsca : 

I miejsce : Folya,
II miejsce – Trickster
III miejsce – Cherry Daiquiri

Oczywiście po zmaganiach konkursowych nadszedł czas na gwiazdę wieczoru – zespół Julia Vikman Band, który jeszcze bardziej rozbawił festiwalowe towarzystwo i zachęcił do dalszej zabawy z dj Daro. Oklaskom  dla bandu Julii Vikman  nie było końca ; )

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się powtórzyć wydarzenie jakim był festiwal w Bożympolu Wielkim.

Skip to content