eu dzien sportu

 Zapraszamy  mieszkańców naszej gminy do wspólnego wzięcia udziału w VII Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich, który odbędzie się w dniach 26.05-01.06.2015. W tym czasie w różnych miejscowościach naszej gminy będą przeprowadzone liczne imprezy sportowe, turystyczne i rekreacyjne m.in. Rajdy Rowerowe, Maratony Nordic Walking, otwarte zajęcia Fitness (bezpłatne), Test Coopera, Turnieje koszykówki , siatkówki i piłki nożnej. Cały kalendarz imprez zostanie niedługo opublikowany. Zachęcamy wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu, niezależnie od wieku i płci ?. Pokażmy całej Polsce, że nasza Gmina lubi sport i dobra zabawę.

Zaczynamy 26.05 (wtorek) w Bożympolu – turniejem Piłki Nożnej dla dzieci z rocznika 2007 i młodsi, dzieci z rocznika 2004/2005 oraz dziewczyn ( Szkoły podstawowe i Gimnazjum). Ponadto będą różne gry i zabawy, przeciąganie liny, Piłkarzyki stołowe i wiele wiele innych atrakcji. Każdy uczestnik dostanie pamiątkowy medal.

pdfZgłoszenie Gminy
pdfKalendarz Imprez

Skip to content