2 maraton fitnessW sobotę dnia 21.02.2015 Gminna Instytucja Kultury przy współpracy z Centrum Zdrowego Kręgosłupa (prowadzonego przez Panią Alicję Solską) byli organizatorami „II Maratonu Fitness”. Tym razem zajęcia odbyły się na Sali gimnastycznej w Bożympolu. Frekwencja była dużo wyższa niż na inauguracyjnym Maratonie. W kulminacyjnym momencie ćwiczyło z nami blisko trzydzieści Pań.

Cały maraton przeprowadziła Pani Alicja, która na co dzień prowadzi zajęcia fitness w Strzebielinie, Bożympolu oraz Łęczycach. Co raz więcej Pań korzysta z aktywnych form spędzania wolnego czasu, a my cieszymy się, że możemy pomóc w rozruszaniu naszej gminnej społeczności. Atmosfera na zajęciach była miła i przyjemna, choć ćwiczący musieli dać z siebie maksimum możliwości, aby dotrzymać tempa pani prowadzącej. W przerwach między kolejnym zajęciami każda z Pań mogła poczęstować się batonikami energetycznymi oraz wodą dla uzupełnienia straconych witamin i minerałów. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale za wytrwanie do końca maratonu. Już powoli można szykować się do kolejnego spotkania. Tym razem postaramy się odwiedzić Łęczyce. Pamiętajmy, że zajęcia są dla wszystkich chętnych osób.

Dziękujemy również Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Bożympolu Danucie Milewczyk za udostępnienie sali gimnastycznej, bez której nasze spotkanie nie doszłoby do skutku.

Skip to content