ferie 2015Tegoroczna akcja feryjna odbyła się pod nazwą „Wesoła Zima”. Mimo, że nie nacieszyliśmy się śniegiem to radości podczas tej akcji było mnóstwo ; )

W całym rozkładzie zajęć przeważały zajęcia kulinarne, które cieszyły się  największą popularnością. Pod czujnym okiem pani Alicji dzieciaki piekły naleśniki, frytki, pączki, ciasteczka i tosty. Oczywiście wszystkimi tymi pysznościami zajadaliśmy się ; ) Podobnie jak zajęcia kulinarne tak samo plastyczne mają duże powodzenie wśród uczestników zajęć. Tym razem dzieci tworzyły obrazy, kartki walentynkowe oraz szyły fantastyczne misiaki.

W pierwszym tygodniu zajęć postawiliśmy troszkę na zajęcia ruchowe. W środę odbyły się warsztaty taneczne – pani Natalia skradła serca dzieciaków i młodzieży : ) Natomiast w piątek wszyscy zmierzyli się w różnego rodzaju konkurencjach sportowych przygotowanych przez pana Adriana – koordynatora ds. sportu.  Mimo wysiłku na twarzach cały czas gościły piękne  uśmiechy ! 😉

Całą akcję zakończyliśmy grillem z kiełbaskami, a że pogoda nam dopisała to tym bardziej świetnie się bawiliśmy ; )
Wszystkim uczestnikom zajęć dziękujemy za udział i wspólną zabawę ! Tymczasem życzymy powodzenia w szkole i do zobaczenia w czasie przerwy wakacyjnej ; )

Skip to content