Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Strzebielinie dnia 04.02.2015 (Środa) była organizatorem wyjazdu dzieci i młodzieży (którzy regularnie odwiedzają świetlice wiejskie w naszej gminie) do Ergo Areny na mecz siatkówki pomiędzy zespołami Lotos Trefl Gdańsk, a SKRĄ Bełchatów.

Zainteresowanie było tak duże, że musieliśmy wynająć dwa autokary.Nasza grupa liczyła 112 osób. Atmosfera w hali była gorąca, na trybunach zasiadło ponad 10,5 tysiąca zapalonych kibiców siatkówki. Doping momentami był tak głośny, że zawodnicy nie słyszeli gwizdka sędziego rozpoczynającego kolejną akcję.

Na miejscu była możliwość zakupienia zarówno czegoś do picia  jak    i jedzenia. Był również sklep z akcesoriami siatkarskimi (koszulki, szaliki itd.). Największą furorę wśród dzieci robiły maskotki, które często wracały do naszego sektora. Można przekonać się o tym na zdjęciach. Spotkanie było zacięte i emocjonujące, dlatego też nasz pobyt w Gdańsku nie co przedłużył się i do domów wróciliśmy po północy. Na szczęście są ferie zimowe, więc nasze dziecibmogły spokojnie wyspać się następnego dnia. Mamy nadzieję, że wycieczka spodobała się wszystkim. Może uda nam się powtórzyć taki wyjazd jeszcze nie raz..

Fotorelacja

Skip to content