plywanie 2014Projekt pod nazwą „UMIEM PŁYWAĆ – kurs nauki pływania oraz warsztaty z tematyki bezpieczeństwa na drodze i nad wodą dla dzieci, młodzieży i dorosłych z miejscowości Nawcz i okolic. Bezpieczni nad jeziorem i na drodze” organizowany w ramach operacji małe projekty działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju  objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w dniach od 12 stycznia 2015 roku do 25 lutego 2015 roku jest zadaniem obejmującym przeprowadzenie kursu nauki pływania i warsztatów na temat bezpiecznego zachowania na drodze i nad wodą, przeznaczoną dla mieszkańców sołectwa Nawcz oraz okolic.

 

Organizatorem projektu jest Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Łęczycach z siedzibą w Strzebielinie, ul. Tuwima 4, tel.: 58 676 16 99, email: kontakt@gik-leczyce.pl.

W ramach realizacji projektu pierwsze spotkanie organizacyjne połączone jest z godzinnym szkoleniem związanym z zasadami bezpiecznego zachowania na drodze i nad wodą.

Przedsięwzięcie kursu pływania przewiduje 20 wyjazdów z miejscowości Nawcza do Pływalni Miejskiej „Rafa” przy ul. Olimpijczyków 31 w Lęborku. Odwozy i przewozy uczestników kursu są zapewnione przez Organizatora.

Kurs nauki pływania zorganizowany będzie w postaci lekcja nauki pływania trwających 20 lekcji pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Całość 30 osobowej grupy uczestników kursu podzielona została na dwie grupy osób (dzieci od 7 do 10 lat – 15 osób, młodzież i dorośli – 15 osób).

Zajęcia odbywać się będą w formie 3 (trzech) zajęć tygodniowo.

W czasie kursu uczestnicy poznają podstawy pływania (oswojenie z wodą) oraz nauczą się pływania stylem grzbietowym i kraulem.

Koszt całkowity projektu to 12.241,92 zł, w tym koszty kwalifikowane projektu to 11.297,92 zł, a wnioskowana kwota pomocy 9.038,33 zł.

ologowanie

Skip to content