Czarodziejska rybka miniDzięki współpracy z LGR Pradolina Łeby dzieci i młodzież z Rozłazina mogły wziąć udział w spotkaniu pn. „Dzieci Lubią ryby”.

Czarodziejska spotkanie rozpoczęło się 18 września o godz. 16 : 00 widowiskiem plenerowym z elementami kultury kaszubskiej oraz edukacji ekologicznej.

Bohaterem przedstawienia „Czarodziejska rybka” był kaszubski rybak, który marzył, aby zostać królem…To marzenia spełnia się dzięki złowionej złotej rybce. Ale jak to w bajkach bywa król bardzo szybko powrócił do rzeczywistości i koronę musiał przekazać komuś innemu…To wszystko dzieje i udaje się dzięki znaczącemu udziałowi młodszych i starszych widzów przedstawienia.

Po widowisku wszyscy w świetnych humorach  udali się do świetlicy, aby wziąć udział w konkursie testowym o LGR. W czasie, gdy komisja oceniała prace dzieciaki mogły poczęstować się słodkościami i nabrać sił do dalszej zabawy! Wszyscy poradzili sobie wzorowo z konkursem Każdy otrzymał nagrodę za prawidłowo rozwiązany  test i wspólną, fantastyczną zabawę!  

Wszystkim uczestnikom tego czarodziejskiego spotkania bardzo dziękujemy i zapraszamy to obejrzenia fotograficznej relacji !

Skip to content