mini 2014 wakacje na sportowo Kisewo 5W tym tygodniu akcja „wakacje na sportowo” odwiedziła Świetlice w Kisewie. W pierwszym dniu liczba osób na zajęciach była nieco niższa, ponieważ część osób pojechało na wycieczkę do skansenu w Sopocie. To jednak nie przeszkodziło nam w rozegraniu konkursów i konkurencji sportowych.

Dzieci i młodzież brała udział m.in. w : turnieju małych piłkarzyków, piłkarzyków stołowych, konkurencjach zwinnościowych (żonglerka balonem) jak i dyscyplinach biegowych. Czas minął bardzo szybko, atmosfera zajęć była miła i spokojna.

W drugim dniu było nas sporo więcej, osoby, które odwiedziły nas po raz pierwszy wykonały zadania z wcześniejszego dnia. Dodatkowo skakaliśmy przez linę i skakanki oraz układaliśmy klocki JENGA. Rozgrywki były bardzo ciekawe i emocjonujące (była to zadanie umysłowe i zręcznościowe) . Zawodnicy radzili sobie bardzo dobrze. Na koniec byłą konkurencja z napełnionym wodą balonem. Tak się spodobała, że musieliśmy ją powtórzyć!

Dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę!

2014 wakacje na sportowo Kisewo 22014 wakacje na sportowo Kisewo 12014 wakacje na sportowo Kisewo 32014 wakacje na sportowo Kisewo 4

Skip to content