BP wakacje 2014 miniKolejne spotkanie wakacyjne na sportowo za nami. Tym razem gościliśmy w Świetlicy w Bożympolu. Pierwszy dzień spędziliśmy nie co inaczej niż we wcześniejszych miejscowościach. Mianowicie zorganizowaliśmy dla dzieci podchody.

Uczestnicy mieli do zrealizowania kilka zadań m.in.: znalezienie liści odpowiedniego gatunku drzew, szukali zagubionego „skarbu”. Punktem końcowym była leśniczówka. Tam dzieci brały udział w zabawach. Droga powrotna była nieco wydłużona. Poszliśmy w kierunku Jeleniej Góry, przechodziliśmy przez wąwozy, zwiedzaliśmy okoliczną przyrodę! Dzieci były bardzo wytrwałe (przeszliśmy około 10 km). Po powrocie do świetlicy przeprowadziliśmy konkursy sportowe, a na sam koniec każdy dostał po lodzie.

W piątek odbył się turniej w Piłkarzyki Stołowe. Ze względu na niższą frekwencję graliśmy mecze każdy z każdym, a zespół liczyła jedna osoba. Po piłkarskich mistrzostwach wyszliśmy na plac przed świetlicą i  tam zostały przeprowadzone ostatnie konkurencje. Przed uroczystym zakończeniem i wręczeniem nagród dzieci robiły z herbatników i czekolady pyszne ciastka, które potem same zjadły! Drobne upominki były dla wszystkich, medale dla zwycięzców poszczególnych konkurencji. Dziękujemy za wspólne spędzenie czasu w aktywny sposób!

Skip to content