Rozlazino Wakacje na sportowo 2014 12 miniZa nami kolejny przystanek „Wakacji na sportowo”. Tym razem gościliśmy w Świetlicy w Rozłazinie. Podczas trwania zajęć dopisywała nam słoneczna i upalna aura. Pomimo tego dzieci i młodzież, która przyszła na zajęcia pokazała, że ma chęci do zabawy.

Przeprowadziliśmy szereg zabaw. Najbardziej spodobały się rzuty balonem , które były wypełnione wodą. Dzieciaki same zmodyfikowali  tę zabawę i wszyscy zaczęli oblewać się wodą. Była to super ochłoda dla rozgrzanych organizmów.

Pierwszy dzień został przeznaczony na turniej eliminacyjny w „Piłkarzyki Stołowe” oraz gry i zabawy. W turnieju wystartowało 6 zespołów. Występowali w kategorii do lat 12 oraz 13-15. Zarówno w Rozłazinie jak i w Świetlinie nie było chętnych w kategorii Open. 

W drugim dniu była kontynuacja gier i zabaw, a na zakończenie zrobiliśmy grilla i każdy mógł zasmakować pysznej kiełbaski. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne nagrody oraz certyfikaty aktywnego uczestnictwa w zajęciach sportowych. Najważniejsze było to ,że każdy był zadowolony. Chciałbym pochwalić wszystkich za zaangażowanie i przyjście na zajęcia mimo tak pięknej pogody i spędzenia tego czasu w aktywny sposób! Choć nie wszyscy wytrzymali do końca i musieli jechać schłodzić się nad jezioro!

Do zobaczenia następnym razem!

Skip to content