2014 wakacje na sportowo-30 mini„Wakacje na Sportowo”– pod takim hasłem zostały przeprowadzone w Świetlicach Wiejskich naszej Gminy zajęcia sportowo – rekreacyjne oraz gry i zabawy ruchowe.

Na początku zagościliśmy w Świetlinie. W pierwszym dniu przeprowadziliśmy kilka konkursów sportowych, m.in.: rzut balonem z wodą, skoki przez linę, przeciąganie liny. Oprócz zawodów były także gry i zabawy, w których uczestniczyli wszystkie dzieci, zarówno te młodsze jak i starsze.

W drugim dniu zorganizowaliśmy turniej eliminacyjny w Piłkarzykach Stołowych. Do zawodów zapisali się głównie dzieci do lat 12. Emocje podczas meczów sięgały zenitu! Najważniejszy był uśmiech na twarzach dzieci. Po rozegraniu turnieju wybraliśmy się na pobliskie boisko gdzie czekały już na nas pyszne kiełbaski z grilla! Na koniec musieliśmy spalić zjedzone kalorie, więc przeprowadziliśmy serię konkurencji w wyścigach rzędów. Na pożegnanie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy Certyfikat oraz upominki rzeczowe.

Kolejny przystanek sportowy w Rozłazinie pod koniec lipca. W sierpniu ruszamy do pozostałych Świetlic naszej Gminy!

Skip to content