2013 Puchatek Leczyce 3 mini

 

Konkurs „Moja przygoda z Kubusiem Puchatkiem” ogłoszona przez biblioteki został rozstrzygnięty.

 

Z okazji 87 urodzin Kubusia Puchatka Gminna Biblioteka Publiczna w Łęczycach, Biblioteka Publiczna w Bożympolu Wielkim oraz Biblioteka Publiczna w Strzebielinie ogłosiły konkurs plastyczny pt: „Moja przygoda z Kubusiem Puchatkiem”.

 

Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęczycach prace przekazało 45 uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Łęczycach. Komisja spośród wszystkich prac wyróżniła 11 najciekawszych.

Wyróżnionymi laureatami zostali: Oliwia Koral Ia, Hanna Łojek Ib, Nikola Nocoń IIa, Olga Adamska IIa, Antoni Naróg Iia, Oliwia Królikowska IIa, Wiktor Wołoszynek IIa, Aleksandra Pielas IIIa, Patrycja Warych IIIa, Artur Labuda IIIa, Michalina Kwiatkowska IIIb.

Biblioteka Publiczna w Strzebielinie zaprosiła do udziału w konkursie uczniów kl.II ZKiW w Strzebielinie. 23 października dzieci wraz z wychowawczyniami klas P.B.Makurat oraz P. H. Choldupską przyszły na spotkanie do biblioteki. Dzieciom wręczono nagrody za prace dotyczące konkursu plastycznego. Ponadto zebrani uczestniczyli w konkursie na temat znajomości bohaterów Kubusia Puchatka oraz wysłuchały fragmentów powieści.   

Dzieciom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie życząc wytrwałości, chęci i sukcesów w rozwijaniu swoich zdolności i umiejętności plastycznych, oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez biblioteki!

 

Gminnej Biblioteki Publicznej w Bożympolu Wielkim przygotowała spotkanie urodzinowe 16 października br. Na spotkanie urodzinowe Kubusia Puchatka przyszli młodzi czytelnicy. Przeczytany fragment książki A.A. Milne „Kubuś Puchatek” pozwolił dzieciom poznać nową przygodę sympatycznego, pluszowego misia. Następnie zaproszone na urodziny dzieci rozwiązywały zagadki, układały puzzle, rozwiązywały krzyżówki, wykazując w ten sposób ogromną wiedzę związaną z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi. Wszyscy uczestnicy spotkania zasłużyli na nagrody!

 

PRACE KONKURSOWE PRZEKAZANE BIBLIOTECE W ŁĘCZYCACH

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”9|limitstart=1|limitcount=7}

 

SPOTKANIE W BIBLIOTECE W STRZEBIELINIE

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”7|limitstart=1|limitcount=12}

 

SPOTKANIE W BIBLIOTECE W BOŻYMPOLU WIELKIM

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”12|limitstart=1|limitcount=8}


   

Skip to content