DSC 0044 MINI

 Po tygodniu zabaw integracyjnych nadszedł czas na inne atrakcje przygotowane w ramach akcji „Wakacje w Bibliotece”. Każdego dnia działo się coś innego!

 „Wakacyjne Kino w Bibliotece” – jak przystało na kino było ciemno, był popcorn i rewelacyjna bajka o dinozaurach. Po obejrzeniu wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy, że bajka bardzo się podobała!

„Biżuteria” – własnoręcznie robiona biżuteria z makaronu, słomek i mnóstwa przeróżnych koralików. Powstały oryginalne bransoletki, naszyjniki, a nawet pierścionki. 

„Biblioteczny salon urody” –  piękne makijaże, wymyślne fryzury i kolorowe paznokcie – to co kobiety uwielbiają najbardziej! Tego dnia wszystkie dziewczynki zamieniły się zewnętrznie na chwilkę w kobiety, a efekty widać na zdjęciach. Gdy dziewczyny zachwycały się  biżuterią i makijażami, chłopcy pod czujnym okiem pana Łukasza rozegrali mecz na boisku szkolnym, oraz konkurowali w przygotowanych zawodach.

„Wycieczka terenowa” – największa atrakcja zarówno dla dziewczyn jak i chłopców. Wybraliśmy się do lasu i bawiliśmy się w „mini podchody”. Szukaliśmy ukrytych kopert i wykonywaliśmy zadania, jakie się w nich znajdowały. Towarzyszyło nam przy tym mnóstwo śmiechu. Zwieńczeniem wyprawy były kiełbaski z grilla na boisku przy bibliotece. Następnego dnia przeistaczaliśmy zebrane kamienie za pomocą farb w różnego rodzaju zwierzaki!

Tydzień minął wesoło, a przed nami kolejny tydzień ferii…

DSC 0036DSC 0041DSC 0043DSC 0044DSC 0048DSC 0055DSC 0057DSC 0024DSC01453DSC01457DSC01459DSC01460

 

Skip to content