Klub Smoka GIKusia powstał z inicjatywy Gminnej Instytucji Kultury i Biblioteki. Smok GIKuś zaprasza dzieci w wieku 2,5 – 4 lata na bezpłatne, zorganizowane spotkania w każdy wtorek w godzinach od 11.00 do 12.00 i czwartek w godzinach od 10.00 do 11.00. Klubowicze spotykają się w siedzibie GIKiB w Strzebielinie.

Klub powstał z myślą o stworzeniu miejsca spotkań dla dzieci w wieku przedszkolnym. Celem zajęć jest zapewnienie dzieciom prawidłowego rozwoju poprzez zabawę i kontakt z rówieśnikami. Stworzenie miejsca, w którym spędzą niezapomniane chwile na zabawie połączonej z edukacją, co umożliwi im przyjaźniejszy start na drodze przedszkolnych i szkolnych zmagań.

Zabawa jest najważniejszą aktywnością dzieci. Animator czuwa nad jej prawidłowym przebiegiem, dzięki czemu dziecko rozwija właściwe postawy i wartości.

Obowiązujące zasady spisane są w gikusiowym regulaminie, ponadto każdy nowy maluch otrzymuje imienną kartę klubowicza, gdzie zbiera gikusiowe pieczątki.

Kreatywne zajęcia, atrakcyjne zabawki, aktywnie spędzony czas gwarantują uśmiechy na buźkach pociech, a także i na naszych, bo cytując Janusza Korczaka: „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”!

docAnkieta informacyjna o dziecku

docxZgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka

pdfRegulamin_Klubu_GIKusia

pdfKarta_Klubowicza

pdfKarta_smocze_pieczatki

Skip to content